Конференція Exception #07

Всередині березня в Києві планується провести наступну, вже сьому, конференцію розробників програмного забезпечення “Exception”. Конференція присвячена так званим динамічним мовам програмування, як-то: Python, Ruby, Smalltalk, Groovy та REBOL. В ній приймуть участь ведучі розробники України та Росії, серед яких є представники таких відомих компаній як EPAM Systems, Microsoft, російської телекомпанії “Спорт”, журналу “Системный Администратор” та люди, що приймали участь в розробці таких відомих соціальних проектів як ВКонтакте.ру і ВКадре.ру.

Оскільки тематика конференції дуже різнопланова, доповіді будуть відбуватись”в двох потоках” поділених тематично. Відвідувачі зможуть вільно пересуватись між двома конференц-залами вибираючи найбільш цікаві для себе теми. В розкладі є час для двох тривалих кофі-брейків, під час яких учасники конференції матимуть чудову можливість задати питання доповідачам у більш неформальній обстановці, або просто поспілкуватись з іншими. Місце, де відбуватиметься кофі-брейк буде облаштоване фліп-чартами з фломастерами для більш плідного спілкування та наглядної демонстрації. Розклад доповідей можна подивитись тут.

Конференція відбудеться в суботу 15 березня 2008-го року в приміщенні готелю “Русь”, що знаходиться за адресою м. Палац Україна, вул. Госпітальна, 4 (розташування готелю на мапі), яка славить своїми конференц-залами та якістю обслуговування. В роботі конференції  задіяні дві зали: на 250 та 150 чоловік. Очікувана кількість відвідувачів – близько 400 осіб. Початок конференції об 11:00, закінчення – об 19:00. Вартість участі – 50 грн. (10$), реєстрація відкрита до 13 березня включно.

Для матеріального заохочення серед учасників відбудеться розіграш призів від компанії EPAM:  MP3-плеєра Apple iPod Nano 8GB, мобільного телефону LG KG245 та Transcend 8GB JetFlash.

Призи на Exception #07