Utel Укртелеком’ович в гостях у Київстару

UtelВслід за збоєм в роботі мобільних Utel в національному роумінгу в мережі Beeline з’явилось таке повідомлення:

Відтепер абоненти мобільного зв’язку «Укртелеком» зможуть користуватися послугами мобільного зв’язку на всій території України, де присутнє покриття мережі «Київстар», і де ще відсутнє покриття власної мережі «Укртелеком». Наразі мережа «Київстар» охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж України.

Тут є дві новини:

По-перше, мене радує те, що, нарешті, в селі, де я іноді буваю, будуть працювати обидва мої номери – і київстаровський, і утеловський.

В Києві пробував, при ручному виборі мережі працює роумінг як в Білайні, так і в Київстарі. Автоматично теж переходить. В Київстарі, правда, без передачі даних – тільки дзвінки та СМС, але обіцяють, що має з’явитись.

По-друге, фраза “абоненти мобільного зв’язку «Укртелеком»” в офіційному пресс-релізі та на сайті Utel явно вказує на те, що “Укртелеком” таки відмовляється від торгової марки “Utel”. До цього офіційних повідомлень на цю тему я не бачив.

 • Ilya Strelnikov

  Хочу обратить Ваше внимание на еще одну интересную новость от Укртелекома.

  В январе 2011 года бренд «ОГО!» от Укртелекома применил технологию Augmented reality («дополненная реальность»), в последнее время стремительно завоёвывающую популярность в Украине.

  Напомню, что в ноябре 2010 года агентство маркетинговых коммуникаций Linea12/ETC запустило рекламную кампанию Укртелекома, посвященную возможности подключиться к высокоскоростному Интернету «ОГО!» и получить в течение акции модем с поддержкой Wi-Fi всего за 1 гривну. «Дополненная реальность» стала продолжением кампании и подтверждением статуса Укртелекома, как лидера телекоммуникационного рынка Украины в сегменте доступа к Интернету.

  1 гривна – это ключ, который открывает двери в мир «дополненной реальности» от Укртелекома, основанной на технологии Flash/Flex c применением 3D моделирования.

  Дополнить реальность можно, перейдя по ссылке: http://meta.ua/img/b/ar/