FriendFeed

FriendFeed — нове прикольне рішення для “об’єднання” усієї свої різноманітної активності у різних місцях. Наприклад, ви заливаєте свої фотки на флікр, відмічаєте якесь відео як favorite на трубі, вам сподобалася стаття на digg, ви додали щось цікаве до свого гугл-рідера, ви запостили щось нове на свій блог і т.д. Усі ці активності відбуваються в різних місцях, і хоч завдяки рсс можна усе це звести в гугл-рідер, АЛЕ не зовсім все (наприклад, якщо ви відмітили якесь відео як favorites на трубі, цей момент ви на рсс не отримаєте (іззовні)).

Френдфід підтримує майже всі популярні сервіси:

Amazon.com Wishlists, Blogs, del.icio.us, Digg, Facebook, Flickr, Furl, Google Reader, Google Shared Stuff, iLike, Jaiku, Last.fm, LinkedIn, Netflix, Picasa Web Albums, Pownce, Reddit, SmugMug, StumbleUpon, Tumblr, Twitter, Yelp, YouTube, Zooomr.

Усе це скопом ви отримуєте у вигляді єдиної стрічки. Ось моя стрічка — friendfeed.com/minusone. Кожен елемент цієї стрічки можна коментувати, відео дивитись і т.д. Ясно, що такі ж стрічки є у інших користувачів. Якщо одна з них вам сподобалась, ви можете додати цього користувача як “друга”, і потім слідкувати за його веб-активністю. Цікаво, що можна підписатися не тільки на існуючого юзера frienfeed. Для людини, у якої нема акаунта на френдфід, ви можете створити “уявного друга” — псевдонім, до якого додати усі його відомі сервіси, що вас цікавлять (треба знати усі його відповідні ніки (на флікері там, трубі і т.д…)), і надалі його активність буде відображатися у вашій стрічці друзів (more…)