28 лютого Stage6 буде закритий

Тільки що отримав пошту від Stage6, в якій вони повідомляють, що 28 лютого вони будуть закриті -( . Це дуже сумна новина — Stage6 був особливим сервісом онлайн-відео, оскільки вони пропонували відео високої якості; у них було багато хорошого матеріалу, і, мабуть, саме це — наявність усіх останніх шоу у гарній якості (сказати прямо, піратство) — стало однією з основних причин їхнього закриття. Власне ж у листі говориться:

So why are we shutting the service down? Well, the short answer is that the continued operation of Stage6 is a very expensive enterprise that requires an enormous amount of attention and resources that we are not in a position to continue to provide. There are a lot of other details involved, but at the end of the day it’s really as simple as that.

Попросту, не справились з напливом великорозмірного відео… (може, не вистачило вінтів? чи ширини каналу? (тобто все це не окупалось?)) Деякі люди розшифровують це як “постійні піратські матеріали і запити щодо їхнього зняття з сайту потребували постійного моніторингу, і у нас просто немає достатньо ресурсів для цього”. Інший можливий варіант — їм пригрозили судовим позовом, і вони оцінили, що їм краще або продати весь бізнес, або просто закритися; і оскільки продати не вдалося, прийшов час для останнього варіанту.

Одним словом, сумно… Ще нещодавно я писав про них — і от їх вже скоро не буде… Але у світі технологій ніщо нікуди не зникає (закриття означає тільки закриття бізнесу; сама технологія (онлайн-divx тобто), думаю, більш живуча), і я впевнений у тому чи іншому переродженні вони ще спливуть…