Інтернет початку XXI сторіччя. Мікроблоггінг

Мікроблоггінг є, мабуть, найбільш сучасним віянням і одним з останніх сервісів, які наразі відносять до характерних рис другого вебу. Суть його страшенно проста. Подумайте і скажіть: наскільки часто ви змінюєте статус у своєму мессенджері чи соціальній мережі? Як часто вам доводиться кидати друзям в аську чи ще куди лінки на якісь цікавинки та приколи? У вас інколи виникає бажання написати до блогу повідомлення в один-два рядки — просто висловити якийсь крик душі? Так які там відповіді? “Так!”, “Так!”, “Так!”? Ну тоді мікроблоггінг — це річ, яка просто створена для вас.

Правда якщо ідея видасться вам дурною — то нічого страшного. Моя перша думка про подібні служби була: “Дурня якась”. Поки Мінус-один не прислав запрошення на Твіттер. Я подивився на нього [запрошення] і пішов реєструватися. Спочатку це було дико і дуже незвчино, а думка, що я страждаю фігнею не покидала мій мозок. Та буквально за день-два я втягнувся і зараз із задоволенням використовую.

Хоч ідея ця порівняно нова, але вже існує кілька конкуруючих сервісів, які пропонують послуги мікроблоггінга. про них ми і поговоримо…

(more…)